bمقاله رابطه پسوریازیس ولگاریس و بیماری کرونر قلبی · سامانه جامع اطلاعات پزشکی
مقاله رابطه پسوریازیس ولگاریس و بیماری کرونر قلبی

در مقاله پزشکی  رابطه پسوریازیس ولگاریس و بیماری کرونر قلبی به بررسی و بیان موضوع در بخشهای، مقدمه، روش ها، جمعیت بیماران کرونر قلبی ، آمارها، نتایج، بحث، محدودیتهای مطالعه  و نتیجه پرداخته شده است.

محدودیتهای مطالعه رابطه پسوریازیس ولگاریس و بیماری کرونر قلبی
محدودیتهای متعددی در مطالعه وجود داشته است. ابتدا ، مطالعه ما وضعیت مصرف سیگار بیماران یا تست خون را در نظر نگرفت. مصرف سیگار یک ریسک فاکتور پسوریازیس ولگاریس می باشد. مصرف سیگار ممکن است CHD و هم پسوریازیس را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین، مصرف سیگار ممکن است یک فاکتور مهم باشد. به هرحال، تعیین عادات مصرف سیگار همه بیماران پسوریازیس مشکل بود، زیرا داده EMR گذشته نگر بوده و بیماری-ویژه بود. بعلاوه، از آنجایی که داده EMR همه بیماران (۱۱۳۰۶۵) برای پردازش بسیار بزرگ بوده و تعداد کل بیماران از سیستم حسابداری پزشکی گردآوری شده بود در عوض، سن و چنس کل گروه ناشناخته بود. احتمال دارد که سایر فاکتورهای مخدوش ناشناس ، شامل وزن بدن و زمینه ژنتیکی ، نتیجه را تحت تاثیر قرار داده باشد. فقدان این داده ها ممکن است به یک تعدیل ناکافی منجر شود. بعلاوه، جمعیت مورد مطالعه ما جمعیت عمومی ژاپن را نشان نداد. دوما، کدهای تشخیصی سازگار با بیماری کرونر قلبی ممکن است کدهای ثبت شده مورد قبول برای سیستم بیمه مراقبتهای بهداشتی ژاپن را شامل شود. یک احتمال وجود دارد که ما شیوع این بیماری را کمتر یا بیشتر تخمین زده باشیم.

Download (PDF, 240KB)

زبان مقاله: انگلیسی

توضیحات: رشته های مرتبط این مقاله پزشکی و گرایش های مرتبط با مقاله قلب و عروق، پوست و مو و ژنتیک پزشکی و دانشگاه تهیه کننده آن گروه قلب و عروق پزشکی، مرکز پزشکی هیوگو، ژاپن می باشد.

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *