bمقاله اختلالات اضطراب و ناقل های عصبی GABA: اختلال مدولاسیون · سامانه جامع اطلاعات پزشکی
مقاله اختلالات اضطراب و ناقل های عصبی GABA: اختلال مدولاسیون

در مقاله اختلالات اضطراب و ناقل های عصبی GABA: اختلال مدولاسیون به بررسی این نوع از اختلالات ، نواحی مغزی که در تعدیل اضطراب دخالت دارند، نقش GABA در آمیگدال، نوروترنسمیترهای دخیل در تعدیل این نوع از اختلالات ، GABA، گیرنده های GABAو ساختارهای شامل GABA، ساختار و عملکرد گیرنده GABAA، تعدیل گیرنده GABAA توسط نورواستروئیدها، Etifoxine بر روی گیرنده GABAA و نورواستروئیدها می پردازد.
شواهدی که از شاخه های مختلف علوم اعصاب هستند که نشان می دهند اختلالات اضطراب از یک نقص hard-wired در مغز ناشی نمی شوند اما بیشتر از یک نقص عملکردی در تعدیل مدارهای مغزی ناشی می شوند که پاسخ احساسی را به محرک های بالقوه تهدید کننده تنظیم می کنند. یک مدل تعدیل کننده یکپارچه از اضطراب، بصورت شماتیک بوسیله تعادلی میان بیش فعالی فعالیت بالا به پایین از آمیگدال ارائه شد که حضور محرک بالقوه تهدیدکننده و نقص عملکردی مکانیسم کنترل بالا به پایین که منشا اش در PFC است، و به بازنمایی نامناسب از اهمیت احساسی محرک مربوط است، را نشان می دهد. اکنون از دیدگاه فیزیولوژی اعصاب مشخص شده است که مدارهای عصبی دخیل در اضطراب، از شبکه های مهاری که عمدتا از نورون های واسطه ای گابارژیک هستند، تشکیل شده اند. وجود مکان های آلوستریک بر روی گیرنده GABAA، اجازه می دهند مقدار مهار نورونی با دقت تنظیم شوند.

زبان مقاله:انگلیسی

توضیحات: رشته های مرتبط با این مقاله شامل پزشکی و روانشناسی با گرایش های روانپزشکی و مغز و اعصاب و دانشگاه تهیه کننده آن گروه گروه روانپزشکی، آنتوان، آزمایشگاه مولکولهای بیواکتیو، پاریس، فرانسه می باشد.

 

Download (PDF, 1.67MB)

کلید واژه ها: مدولاسیون آلوستریک، آمیگدال، اهمیت یا موضوع برجسته، گاماآمینوبرتیریک اسید، نورواستروئیدها

برای مشاهده مقالات بیشتر کلیک کنید

 

 

 

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *