bکنگره بین المللی جراحی ها و تکنیک های کم تهاجمی، آبان ماه در تهران · سامانه جامع اطلاعات پزشکی
کنگره بین المللی جراحی ها و تکنیک های کم تهاجمی، آبان ماه در تهران

کنگره بین المللی جراحی ها و تکنیک های کم تهاجمی، آبان ماه در تهراندوازدهمین کنگره بین المللی جراحی ها و تکنیک های کم تهاجمی ۱۹ تا ۲۱ آبان ۱۳۹۵ در مرکز همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود.

به گزارش ایرنا از دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر محمد فرهادی، رئیس مرکز تحقیقات گوش و حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی ایران و رئیس دوازدهمین کنگره بین المللی جراحی ها و تکنیک های کم تهاجمی ( MISTIC) گفت: این کنگره به عنوان یک کنفرانس علمی با کیفیت برای گرد هم آوردن افراد شناخته شده بین المللی در چندین رشته از جراحی های کم تهاجمی تشکیل شد و هدف از آن، پرکردن خلاء موجود در آموزش جراحی است، زیرا در حال حاضر نشست های بین المللی کمی وجود دارند که جامعه جراحی را در محیط مناسب و تعاملی دور هم جمع کند.

وی افزود: امروزه، MISTIC یک کنفرانس منحصر به فرد جراحی کم تهاجمی است که برخی از شناخته شده ترین جراحان در جهان را برای به اشتراک گذاشتن ایده ها، ایجاد روابط آکادمیک و پیشرفت در اعمال جراحی دور هم آورده است.

رئیس دوازدهمین کنگره بین المللی جراحی ها و تکنیک های کم تهاجمی گفت: MISTIC در سال ۲۰۱۶، یک کنگره بی سابقه خواهد بود که مطمئنا یک تجربه یادگیری بسیار عالی برای همه است.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران ادامه داد: محتوای این کنگره برای جراحان تمام رشته ها معنی دار خواهد بود.

وی گفت: در جلسات کنگره، موضوعات جراحی مانند جراحی عمومی، زنان و زایمان، ارولوژی، گوش و حلق و بینی، ارتوپدی، جراحی مغز و اعصاب، رادیولوژی مداخله ای، پزشکی لیزر، جراحی قلبی عروقی، بیهوشی و زیر تخصص های آنها را به صورت برجسته مطرح خواهد شد.

این کنگره توسط مرکز تحقیقات جراحی های کم تهاجمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، انجمن علمی جراحان عمومی درون بین ایران و سایر نهادها علمی کشور برگزار می شود و مهلت ارسال مقالات۳۱ شهریور ۱۳۹۵ می باشد.

منبع: irna.ir

 

Save

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *