bهمایش سراسری تازه ها و چالش های گوارش و کبد کودکان · سامانه جامع اطلاعات پزشکی
همایش سراسری تازه ها و چالش های گوارش و کبد کودکان

سمپوزیوم تازه های حفظ باروری در سرطان با هدف ارائه آخرین دستاوردهاهمایش سراسری تازه ها و چالش های گوارش و کبد کودکان با محور های اصلی  بیماریهای گوارش و کبد کودکان، بیماری های الرژیک گوارشی، تغذیه و سوء تغذیه، جنبه های جراحی بیماری های گوارش و کبد کودکان در سوم تا پنجم آذر در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان برگزار می شود. 

تاریخ های مهم همایش به شرح زیر می باشد:

تاریخ شروع ثبت نام در همایش: ۲۷ تیر ۱۳۹۵

تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش: ۲۷ تیر ۱۳۹۵

آخرین مهلت ثبت نام: ۲ آذر ۱۳۹۵

آخرین مهلت ارسال مقاله: ۳۱ مرداد ۱۳۹۵

اعلام نتایج داوری: ۳۰ مهر ۱۳۹۵

تاریخ برگزاری: سوم لغایت پنجم آذر ماه ۱۳۹۵

برگزارکننده: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان

پیام دبیرعلمی همایش

اساتید فرهیخته، همکاران و پژوهشگران گرامی

حمد وسپاس پروردگار بزرگ را که توفیق برگزاری همایش سراسری تازه ها و چالش های گوارش، کبد و تغدیه کودکان را درپایتخت فرهنگی ایران اسلامی را به ما عنایت فرمود. همانطور که مستحضرید بسیاری از کودکان در کشورهای در حال توسعه از سوء تغذیه رنج می برند، که می تواند خود زمینه ساز مشکلات فردی وهم چنین معضلات اجتماعی – اقتصادی آینده باشد. ضمنأ به علت کم تحرکی و تغذیه نامناسب آمار چاقی و اضافه وزن در کشور ما به موازات دیگر کشورها رو به افزایش است. سازمان بهداشت جهانی بارها نگرانی خود را در این موارد ابراز نموده است. به علاوه تعداد زیادی از شیرخواران و کودکان در میهن عزیز ما ازمشکلات گوارشی و کبدی رنج می برند. لذا به دلیل اهمیت پیشگیری ودرمان مناسب و مقتضی موارد مذکور، با استعانت از پرورگار منان تصمیم برآن شد که همایش سه روزه ای تحت عنوان تازه ها و چالش های گوارش، کبد و تغذیه کودکان و نوجوانان ایران را برگزار نموده تا با آخرین دستاورد ها و تازها در این زمینه ها به بحث و تبادل نظر با دانشمندان و اساتید صاحب نظر در این رشته ها بپردازیم.

این برنامه از تاریخ ۳ الی ۵ آذرماه ۱۳۹۵ روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه در مجموعه تالارهای گسترش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حضور اساتید برجسته و مجرب ازسراسر ایران برگزار خواهد گردید. با همت و تلاش دست اندرکاران همایش برای متخصصصین کودکان، فوق تخصصین گوارش کودکان، فوق تخصصین عفونی اطفال، فوق تخصصین ایمیونولوژی و الرژی ، فوق تخصصین جراحی کودکان، متخصصین داخلی، متخصصین و فوق تخصصین عفونی و پزشکان عمومی امتیاز بازآموزی منظورشده است.امید است سخنرانی های جامع و مباحث ارائه شده در این همایش بتواند راه گشای معضلات موجود در این عرصه و گامی در جهت ارتقای سطح سلامت وبهداشت جامعه باشد.

در پایان ضمن آرزوی اقامتی خوش و بیاد ماندنی در شهرتاریخی اصفهان، مراتب قدردانی خود را از کلیه اساتید و شرکت کنندگان محترم که با حضور خود باعث افزایش بارعلمی این همایش خواهند شد، ابراز می نمایم.

دکترفاطمه فاموری

دبیر علمی همایش

منبع:seminar.mui.ac.ir

برای مشاهده همایش های بیشتر کلیک کنید

 

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *