bهمایش سالیانه انجمن روانپزشکان ایران با رویکرد سلامت روان · سامانه جامع اطلاعات پزشکی
همایش سالیانه انجمن روانپزشکان ایران با رویکرد سلامت روان

همایش سالیانه انجمن روانپزشکان ایران با رویکرد سلامت روانسی و سومین همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران با رویکرد توجه به موضوع سلامت روان و پیشگیری و درمان بیماری ها از روز ۲۷ تا ۳۰ مهرماه جاری برگزار می شود.

به گزارش گروه علمی ایرنا از انجمن روانپزشکان ایران، دبیر اجرایی این همایش بر لزوم انجام کارگروهی در حوزه سلامت روان تاکید کرد و افزود: بدون همکاری حرفه ای نمی توان در حوزه سلامت روان، پیشگیری و درمان به نتیجه بهینه و مطلوب رسید.

دکتر محسن رحیم نیا گفت: فعالان حرفه های مختلف مرتبط با سلامت روان، در صورتی که بتوانند با تعامل و همدلی به کار تیمی و هماهنگ بپردازند، خواهند توانست از حداکثر ظرفیت خود برای پوشش دادن به همه نیازهای پیشگیری و درمان جامعه استفاده کنند.

دبیر سی و سومین همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران خاطرنشان کرد: با توجه به این مسأله، تلاش شده است در این همایش روحیه کارِگروهی در بین متخصصان تقویت شود.

رحیم نیا افزود: همچنین یکی از مهمترین اهداف همایش امسال، تلاش برای بازتعریف جایگاه هر یک از متخصصان این حیطه در ارتباط با بیماران است، تا بتوانیم بر اساس الگویی مورد توافق، در کنار هم برای هدف مشترک تامین سلامت روان جامعه تلاش کنیم.

وی اظهار کرد: به همین دلیل در این همایش، علاوه بر روان پزشکان از سایر تخصص های رشته های مرتبط دعوت شده تا با ایراد سخنرانی و شرکت در مباحث، درخصوص نحوه تعامل و همکاری به تبادل اطلاعات و تجربیات بپردازند.

تقویت کارگروهی بین روان پزشکان، متخصصان مغز و اعصاب، متخصصان اعصاب داخلی، جراحان مغز و اعصاب، پزشکان خانواده، روان شناسان، مشاوران، روان پرستاران و مددکاران اجتماعی ازجمله محورهای سی و سومین همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران است که در بیمارستان میلاد برگزار می شود.

منبع: irna.ir

Save

Save

Save

Save

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *