کلینیک ترمیم مو پدیده جوان
کلینیک ترمیم مو پدیده جوان

کلینیک ترمیم مو پدیده جوان

موسسه ترمیم موی پدیده جوان ، در دهه هفتاد کار خود را زیر نظر وزارت بهداشت و درمان استان تهران آغاز نمود و در خصوص به روزرسانی متدهای ترمیم مو ، دائماً در کنفرانس ها و مجامع علمی حضور به هم رسانید و در خصوص ارتقاء سطح کیفی متدهای قابل اجرا در کشورهای دیگر ، بعد از انجام تحقیقات لازم در خصوص آموزش کارمندان و پرسنل مربوطه و جذب نیروهای مربوط کار خود را در سال ۱۳۷۳ آغاز نمود .

توانایی پرسنل :
متخصصین ترمیم موی پدیده جوان ، با سالها تجربه در ایران ، با استفاده از آخرین روش های ترمیم مو و زیبایی با داشتن پرتجربه ترین کادر فنی ، که دارای گواهینامه از دانشگاه معتبر ایران و انجمن آمریکا هستند ، ضمناً متخصصین موسسه ترمیم موی پدیده جوان دارای تحصیلات آکادمیک دانشگاهی می باشند .
رشته های آناتومی زیبایی و چهره شناسی از جمله امتیازات این موسسه می باشد. این موسسه می تواند خدماتی را در زمینه ترمیم مو برای خانم ها و آقایان ارائه دهد.

شما می توانید با مشاوره و آشنایی با این سیستم ، زیبایی و اعتماد به نفس دوباره را به خود بازگردانید . شما باید بدانید که ترمیم مو تنها گروهی از متخصصین مجاز به انجام این کار می باشند که پدیده جوان یکی از موسسه های دارای مجوز می باشند .

       icon avin location  آدرس کلینیک:   میدان ونک ، خیابان ونک ، پاساژ ونک – طبقه اول – واحد ۱۰۶

       icon avin call  شماره تماس :      ۸۸۸۷۱۰۹۰ *** ۸۸۸۷۱۹۵۰ *** ۹۹۲۷ ۲۴۹ –۰۹۱۲ *** ۳۰۳۲ ۳۶۱ – ۰۹۲۰