bبرای کاهش وزن، پنجره اتاق خواب را باز بگذارید! · سامانه جامع اطلاعات پزشکی
برای کاهش وزن، پنجره اتاق خواب را باز بگذارید!

این روزها بسیاری از افرادی که از افزایش وزن و چاقی رنج می برند سراغ هر راهی می روند تا شاید اندکی از وزنشان کم شود، راه هایی که گاهی بسیار دردناک و پر هزینه هستند. اگر شما هم به دنبال راهی برای کاهش وزن هستید، پیشنهاد جدید دانشمندان را به کار بگیرید که باز کردن پنجره ها پیش از خواب است.

کاهش وزن

اگر شما هم هر چه می کنید، تغییر محسوسی در وزنتان به وجود نمی آید، اگر فکر می کنید تمام راه ها را امتحان کرده اید به بن بست خورده اید، بهتر آن است که پیشنهاد تازه دانشمندان را جدی بگیرید. بنا بر آخرین مطالعات انجام شده، باز گذاشتن پنجره های اتاق خواب پیش از خوابیدن کمک قابل توجهی به آب شدن چربی های بدن می کند. در واقع، این زندگی و خوابیدن در محیطی با درجه حرارت پایین است که در کاهش وزن نقش قابل توجهی ایفا می کند. 

پیش از آنکه رژیم های سفت و سخت غذایی را امتحان کنید یا ساعت ها در باشگاه مشغول ورزش های سنگین باشید، بهتر آن است که در دمای محیط خواب خودتان تجدید نظری بکنید. لزومی ندارد یک باره و تمامی پنجره های خانه را باز کنید. اگر سرمایی هستید و نمی توانید خوابیدن در فضایی خنک را تحمل کنید به تدریج این روش کاهش وزن را امتحان کنید و مطمئن باشید همین تمرین تدریجی به کم شدن وزن شما کمک قابل توجهی می کند. البته توجه به این نکته ضروری است که سرما تنها موجب سوزاندن چربی های قهوه ای موجود در بدن می شود و تأثیری در از بین رفتن چربی های سفید ندارد.

منبع: salamatnews.com

مطالب مرتبط:

۵ کیلو کاهش وزن فقط در یک هفته!

برای کاهش وزن باید گوشت قرمز را حذف کنید!

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *