برای کاهش وزن باید گوشت قرمز را حذف کنید!

شاید برای علاقه مندان به گوشت قرمز شنیدن این خبر چندان خوشایند نباشد ولی اگر به دنبال کاهش وزن سریع هستید راهی به جز حذف گوشت قرمز از رژیم غذایی خود ندارید.

برای کاهش وزن باید گوشت قرمز را حذف کنید!

طبیعی است که افراد چاق و دارای اضافه وزن به دنبال راهی برای کاهش سریع وزن خود هستند؛ راهی کم دردسر و نتیجه بخش که در مدت زمان کمی نتیجه مطلوب را برای آنها به دنبال داشته باشد. شما فکر می کنید چه گروهی در رسیدن به این هدف موفق تر هستند؛ آنهایی که گیاه خوارند یا گوشت خواران؟ تأثیر گیاه خواری بر کاهش وزن حتی در میان افرادی که ورزش را جدی می گیرند و سه روز در هفته به باشگاه می روند دیده می شود. بدن این افراد در مقایسه با گوشت خواران خیلی سریع تر نسبت به ورزش واکنش نشان می دهد و در کمتر از یک ماه تلاش های آنها برای کم شدن وزن جواب می دهد.

آخرین یافته های به دست آمده از تحقیقات دانشمندان نشان از دارد که گیاه خوارن دو برابر سریع تر از گوشت خواران وزن­شان کاهش پیدا می کند. در واقع، سریع ترین راه برای کاهش چربی های بدن کنار گذاشتن همیشگی گوشت قرمز است. گیاه خوارانی که از اضافه وزن رنج می برند در یک ماه ابتدایی که تصمیم به کاهش وزن می گیرند نزدیک به دو کیلو از وزن­شان کم می شود. این در حالی است که برای گوشت خواران این عدد تنها ۸۰۰ گرم است؛ البته کاهش وزن تنها مزیت رژیم گیاه خواری نیست و حذف گوشت از سبد غذایی نقش مهمی در سلامت کلی جسمی و روحی انسان ایفا می کند. بنابراین، اگر می خواهید سریع تر از آنچه فکر می کنید وزنتان کم شود اولین و مؤثرترین قدم حذف گوشت قرمز از رژیم غذایی است؛ خوراکی که علی رغم لذیذ بودن مانعی است بر سر راه کاهش وزن و تناسب اندام.

منبع: salamatnews.com

مطالب مرتبط: 

کاهش وزن در یک هفته با مصرف روزانه کرفس!

حذف نان و برنج از رژیم غذایی باعث چاقی می‌شود!

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *