با این روش طبیعی از سکته قلبی و مغزی جلوگیری کنید!

شما با تهیه یک معجون طبیعی می‎توانید گردش خون و سلامت قلب و عروق‎تان را بهبود ببخشید و با کاهش فشار خون از سکته قلبی و مغزی پیشگیری کنید. در این داروی خانگی از سیر و لیموترش استفاده می‎شود. ترکیب سیر و لیمو می تواند سلامت شریان ها را افزایش دهد این مواد همچنین موجب کاهش فشار خون شده بنابراین کمتر در معرض حمله قلبی و سکته قرار می گیرید.

با این روش طبیعی از سکته قلبی و مغزی جلوگیری کنید!

این داروی طبیعی می تواند گردش خون را بهبود بخشد، فشار خون و کلسترول بد خون را کاهش دهد، عملکرد کبد را بهبود بخشیده و آن را پاکسازی کند، سیستم ایمنی بدن را تقویت می‎کند. عملکرد کلیه را بهبود بخشیده و رسوبات چربی جمع شده در بدن را از بین می‎برد. از تشکیل تومورها جلوگیری می‌کند. به دلیل خواص آنتی اکسیدانی سلول‎های بدن را تجدید و باسازی می‎کند و تری گلیسیرید را کاهش می‎دهد. 

مواد لازم برای تهیه این داروی طبیعی:

  • ۳۰ حبه سیر
  • ۶ عدد لیموترش
  • ۱ لیتر آب

لیموها را پوست کنده و به قطعات کوچک تقسیم می‎کنیم. سیرها را خرد کرده و همه مواد را در مخلوط کن ریخته تا یک مخلوط یکدست بدست آید. مخلوط بدست آمده را در یک قابلمه ریخته و روی حرارت بگذارید تا به جوش آید. سپس از روی حرارت برداشته و اجازه دهید سرد شود و مخلوط را در  یک شیشه بریزید. روش استفاده از این دارو به این صورت است که  به مدت سه هفته به صورت روزانه ۵۰ میلی لیتر می‌نوشید. سپس به مدت یک هفته مصرف ترکیب را متوقف کنید. سپس نوشیدن ۵۰ میلی لیتر هر روز به مدت سه هفته را ادامه دهید. این روش درمانی را تا ۶ ماه می توانید ادامه دهید.

منبع: yjc.ir

مطالب مرتبط: 

 سکته قلبی خاموش!

پیشگیری از سکته قلبی

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *