یک نوشیدنی طبیعی برای درمان سرطان

در این مطلب یک نوشیدنی طبیعی و آسان به شما معرفی می‌کنیم که به اندازه شیمی درمانی موثر است و سلول‌های سرطانی را نابود می‌کند. اگر به این بیماری مبتلا شده‌اید می‌توانید با این نوشیدنی جلوی رشد بیماری را بگیرید و اگر هم مبتلا نشده‌اید برای پیشگیری از این نوشیدنی استفاده کنید. 

درمان سرطان

کاروتنوئید یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند و از آسیب دیدن سلول‌های بدن جلوگیری می‌کند. سلول‌های بدن در اثر سرطان یا پیری آسیب می‎بینند. اطلاعات پزشکی نشان می‎دهد یک رژیم غذایی با کاروتنوئید کم در دراز مدت با ابتلا به سرطان ارتباط دارد. کاروتنوئیدها و ویتامین A باعث بهبود عملکرد گلبول‌های سفید خون می‎شوند که این گلبول‌های سفید در تقویت سیستم ایمنی بدن نقش دارند و به بدن برای مبارزه با عفونت‎ها و بیماری‎های مختلف کمک می‌کنند. اطلاعات پزشکی حاکی از این است که بتاکاروتن هم یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که از ابتلا به این بیماری جلوگیری می‎کند. این آنتی اکسیدان‎ها در مواد اولیه این نوشیدنی وجود دارد. جعفری یکی از مواد تشکیل دهنده این نوشیدنی است که خاصیت ضد التهاب دارد و بدن را سم زدایی می‎کند. همچنین سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند.

اطلاعات پزشکی به دست آمده از مطالعات دانشمندان نشان می‎دهد جعفری حاوی ترکیبات شیمیایی است که از رشد تومورها به خصوص در ریه جلوگیری می‌کند. اپی‌ژنین موجود در کرفس و جعفری از رشد تومورها در سینه جلوگیری می‌کند. نوشیدن منظم این نوشیدنی گیاهی سلول‎های غیر عادی را نابود می‌کند و بدون استفاده از شیمی درمانی می‎تواند سلول‏های جهش یافته و غیر عادی را نابود کند. اگر به بیماری سرطان دچار هستید برای درمان باید این نوشیدنی را حداقل ۴ تا ۵ ماه به طور منظم ۳ بار در روز مصرف کنید. اما برای پیشگیری باید ۳ هفته نوشیدنی را مصرف کنید بعد ۲ هفته فاصله بیاندازید و دوباره ۳ هفته مصرف کنید.

مواد لازم برای یک لیوان نوشیدنی:

۵ عدد هویج

۱ عدد لیموترش

نصف یک پرتقال

نصف یک دسته جعفری

آب این مواد را گرفته و با هم مخلوط کنید. می‎توانید برای هر سه وعده روز از قبل نوشیدنی تهیه کنید و در یخچال نگه دارید.

منبع: www.healthyfoodstyle.com

مطالب مرتبط: 

غذاهای مفید برای درمان سرطان

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *