مرکز تخصصی رادیولوژی دندان فک وصورت دکتر بصیری
رادیولوژی دندان، فک و صورت
مرکز تخصصی رادیولوژی دندان، فک و صورت دکتر نازنین بصیری
ارائه دهنده کلیه خدمات رادیولوژی دندان , فک و صورت با بهره گیری از کامل ترین دستگاههای رادیوگرافی دیجیتال می باشد . این مرکز با اعمال دقت نظر خاص در خصوص کیفیت رادیولوژی دندان و رادیوگرافی ها سعی در ارائه بهترین کیفیت خدمات رادیوگرافی در جهت کمک به تشخیص مناسب ضایعات دندان , فک و صورت توسط همکاران محترم دندان پزشک دارد .

خدمات رادیوگرافی قابل ارائه :

  • رادیو گرافی پانورامیک
  • پری اپیکال با تکنیک parallel
  • بایت وینگ
  • اکلوزال
  • کلیه رادیوگرافی های جمجمه
  • رادیوگرافی از مفاصل گیجگاهی-فکی (TMJ)
  • سی تی اسکن دندان ، فک ، صورت (CBCT)
  • رادیولوژی دهان فک و صورت
رادیوگرافی با استفاده از پوشش های سربی برای حفاظت از بیماران
معرفی پزشک :

دکتر نازنین بصیری تحصیلات خود را در مقطع دندانپزشکی عمومی در سال۱۳۶۵ در دانشکده دندانپزشکی آزاد اسلامی تهران شروع کرد و در سال۱۳۷۵ با پذیرفته شدن در رشته تخصصی رادیولوژی دندان ، فک وصورت دوره رزیدنتی را در دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی آغاز نموده و در سال ۱۳۷۸ با کسب رتبه اول در آزمون بورد تخصصی ، این دوره را با موفقیت به پایان رساند و مورد تقدیر وزیر بهداشت وقت ، جناب آقای دکترفرهادی ، قرار گرفت و بدین مناسبت لوح تقدیری از طرف وزیر محترم بهداشت به ایشان اهدا شد . سپس در سال ۱۳۸۰-۱۳۷۸ بعنوان استاد یار در بخش رادیولوژی دهان دانشکده دندانپزشکی مشهد مقدس فعالیت نمود .

 او از سال ۱۳۸۰ الی ۱۳۸۸  در دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی مشغول فعالیت بوده ، راهنمایی و مشاوره چندین رساله عمومی و تخصصی را به انجام رسانیده و چندین مقاله در مجلات داخلی و خارجی منتشر نمود .ضمنآ تآلیف کتاب رادیوگرافی پانورامیک دندان نیز جزو فعالیتهای علمی ایشان می باشد . دکتر نازنین بصیری بعنوان سخنران در اولین کنگره بین المللی پزشکی قانونی ایران شرکت نموده و در بازآموزی های مختلف نیز سخنرانی داشته است . ایشان از سال ۱۳۸۸ تا کنون در مرکز تخصصی رادیولوژی دندان ، فک و صورت خود مشغول  فعالیت بوده و سعی بر این داشته است  با تکیه بر”دانسته های علمی و عملی وتشخیصی ” رادیولوژی دندان  فک و صورت را با بالاترین کیفیت و ارزش تشخیصی  به مراجعه کنندگان محترم ارائه نماید . 

       icon avin location  آدرس :    تهران ، خیابان ستارخان ، نرسیده به سه راه تهران ویلا ، خیابان عنبرافشان ، پلاک ۲۰ ، طبقه اول ، واحد۲

       icon avin call  شماره تماس :              ۶۶۵۵۱۷۴۷- ۰۲۱                                      

                        تلفکس :                       ۶۶۵۱۶۱۲۴- ۰۲۱

       icon avin email  ایمیل :                  bassiri_n@yahoo.com

                   آدرس سایت :             www.drbassiriradiology.ir