لیفت با نخ برای درمان افتادگی پوست صورت

به تدریج از ۲۵ سالگی به بعد پوست استحکام خود را از دست داده و خط خنده و خط کنار چانه ظاهر می‎شود و به طور کلی پوست دچار افتادگی می‎شود. بهترین درمان برای حالت شل شدگی و افتادگی پوست صورت، محکم کردن ساختمان های عمقی صورت با استفاده لیفت با نخ است. 

لیفت با نخ برای درمان افتادگی پوست صورت

نخ های لیفت، نخ‌های قابل جذب و دارای خارها در جهات مختلف هستند که درون بافت زیر جلدی فرو رفته و گیر می کنند و با کشش وارد شده توسط پزشک و قرار گرفتن در مکان مناسب، بافت را رو به بالا می کشند و ظاهر زیبا و مطلوبی را ایجاد می کنند. به تدریج این نخ ها جذب پوست شده و بافت ترمیمی حاصله موجب بیشتر شدن تاثیر لیفت نخ می شود. خون‌رسانی بهتر پوست و روشن ترشدن و سفت تر شدن پوست و رفع چروک های سطحی از دیگر مزایای استفاده از این روش است. 

انجام لیفت با نخ بسیار راحت و با بی حسی موضعی در مطب قابل انجام است و یک ساعت طول می‎کشد. پس از لیفت با نخ باید تا دو هفته از فشار آوردن به محل های لیفت خودداری شود. نتایج لیفت نخ بلافاصله پس از کار قابل رویت است و هر روز بهتر قابل مشاهده خواهد بود. سه ماه پس از لیفت نتایج کاملا واضح است و طی هشت ماه پس از لیفت به حداکثر می رسد و تا حدود یک و نیم تا دو سال باقی می ماند.

لیفت با جراحی معمولا در سنین بالای ۶۰ سال توصیه می شود؛ در حالی که لیفت با نخ از سنین بسیار کم ( بالای ۲۵) قابل انجام است و قابلیت تکرار نیز دارد. به طور خلاصه می توان گفت لیفت با نخ بهترین درمان افتادگی صورت در افرادی است که سنین پایین دارند یا تمایلی جهت انجام جراحی لیفت ندارند. صرفا افراد با اختلالات انعقادی یا مصرف وارفارین یا افرادی که سابقه تزریق ژل پاژ (دایمی) داشته اند، نمی توانند این کار را انجام دهند.

منبع: salamatnews.com

مطالب مرتبط: 

کاهش وزن و افتادگی پوست صورت

بهترین راه درمان افتادگی پوست

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *