bلیزر برای خلاص شدن از شر موهای زائد · سامانه جامع اطلاعات پزشکی
لیزر برای خلاص شدن از شر موهای زائد

اگر روش‌های مختلف رفع موهای زائد را بررسی کنیم به این نتیجه خواهیم رسید که در میان این روش‌ها لیزر دارای موفقیت بیشتر و مناسب‌تر در درمان است. برای افرادی که موهایشان زیر پوست فرو می‌رود و عوارضی مانند لک‌ها و جوش‌های زیر پوستی را به دنبال دارد، لیزر درمانی شیوه درمانی موثری است.

لیزر الکساندرایت از موثرترین و بی‌خطرترین لیزهای دنیا برای درمان موهای زائد به شمار می‌رود که به طور اختصاصی ریشه مو را هدف قرار می‌دهد یعنی انرژی به شیوه‌ای به فولیکول مو منتقل می‌شود که آسیب‌های بافتی به بافت‌های محیطی به حداقل ممکن می‌رسد. از همین رو لیزر الکساندرایت با ویژگی‌های پوست مردم ایران کاملا سازگار است و چنانچه به وسیله پزشک آگاه و باتجربه انجام شود هیچ‌گونه عارضه‌ای به دنبال ندارد. یکی از ویژگی‌های این دستگاه مجهز بودن به سیستم خنک کننده است. این جریان هوای سرد طی انجام لیزر درد و سوزش ناشی از لیزر را به حداقل رسانده و لیزر الکساندرایت را به یکی از بی‌دردترین لیزرها تبدیل کرده است. با این وجود کار کردن با این دستگاه نیازمند مهارت، دقت و تجربه بیشتری است.

لیزر برای خلاص شدن از شر موهای زائد

لیزر دائمی موهای زائد تبلیغی گول زننده است. بسیاری از تبلیغات به شما می‌گویند که پس از درمان با لیزر موهای زائدتان به طور کامل از بین خواهد رفت ولی واقعیت چیز دیگری است، در واقع این روش‌ها بهترین روش برای از بین بردن موی زائد بدن هستند ولی واژه دائمی واژه اغراق شده و گول زننده‌ای است. حدود ۱۰ الی ۲۰ درصد موهای زائد شما پس از یک دوره درمانی با لیزر ممکن است همچنان باقی بماند یا پس از درمان، دوباره شروع به رشد کند.

منبع: مجله سیب سبز

مطالب مرتبط:

راه‌هایی برای جوان ماندن پوست

تاثیر ویتامین‌ها بر سلامت پوست

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *