قبل از جراحی زیبایی کاشت سینه به این موارد فکر کنید!

با توجه به گرایش روز افزون به انواع جراحی زیبایی به خصوص در میان خانم‎ها، در این مطلب نکاتی را از دید روانشناسی در مورد یکی از این جراحی‎های زیبایی پر طرفدار که به کاشت سینه، ایمپلنت پستان یا بزرگ کردن سینه معروف است، مطرح می‌کنیم. 

جراحی سینه

به احتمال زیاد قبل از اینکه برای این عمل زیبایی تصمیم قطعی بگیرید، حجم زیادی از اطلاعات پزشکی و انواع مشاوره درباره‌ی کاشت سینه را از پزشک زیبایی خود دریافت کرده‌اید، اما آیا تا بحال فکر کرده‌اید که ایمپلنت سینه چطور در شخصیت و تعادل عاطفی شما تأثیر می‌گذارد؟ هر زن، یک فرد متفاوت با روحیات متفاوت است، بنابراین تصمیم شما، چه بخواهید کاشت سینه انجام دهید و چه نه، یک تصمیم شخصی است و کسی نمی‎تواند در این مورد قضائت کند یا نظری بدهد. اما اگر بتوانید پیش از اینکه خودتان را به تیغ جراحی بسپارید، چند دلیل منطقی و قانع کننده برای اینکار بیابید، به شما کمک خواهد کرد تا یک تصمیم عاقلانه و حساب شده بگیرید و با اطمینان این عمل را انجام دهید.

برای همه ما در زندگی پیش می‌آید که اوقات سختی را بگذرانیم، این زمان‌های دشوار ممکن است نتیجه‌ی ارتباطاتی بد، مشکل با همسر یا حتی اختلالات روحی باشد. زمانی که می‌خواهید تصمیم بگیرید که کاشت سینه انجام دهید باید مطمئن شوید که در آن شرایط سخت نیستید و تصمیم شما برای این کار ناشی از یک احساس گذرا نیست. بهتر است پیش از اینکه زیر تیغ جراحی بروید، از ثبات احساسی خود اطمینان حاصل کنید. واقعیت این است که سینه‌های بزرگ‌تر، به شما یک شخصیت جادویی نخواهند داد. شخصیت شما از نوع راه رفتن، حرف زدن و رفتارتان با اشخاصی که اطراف شما هستند شناخته می‌شود، نه از بزرگی سینه‌هایتان!

تنها در صورتی که در حرفه مدلینگ مشغول به کار باشید، ممکن است کاشت سینه در زندگی حرفه‌ای تان به کار بیاید. اما اگر در چنین صنعتی کار نمی‌کنید، کاشت سینه باعث نخواهد شد تا در شغل‌تان موفق‌تر باشید. اگر شما هم مانند خیلی از خانم‌های دیگر در دنیا یک شغل عادی دارید، عقلتان، دانش و تخصص شماست که در موفقیت‎تان نقش دارد. اگر دلیل شما برای انجام این عمل جراحی جلب توجه بیشتر جنس مخالف است، باید یک نکته را مد نظر قرار دهید که بین توجه مردان و عشق ورزیدنشان تفاوت وجود دارد. عشق حقیقی و احساس واقعی، با اندازه‌ی سینه‌های شما ارتباطی ندارد. و اگر همسرتان از شما خواسته که ایمپلنت سینه انجام دهید، لطفا از وی بخواهید تا دوباره به اولویت‌هایش فکر کند و آیا اگر سینه‎ های بزرگتری داشته باشید علاقه او به شما بیشتر خواهد شد؟

منبع: fitnessmagazine.ir

مطالب مرتبط:

جراحی سینه (پروتز سینه)

پیکر تراشی چیست؟

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *