bسبزیجات را زیاد منجمد نکنید · سامانه جامع اطلاعات پزشکی
سبزیجات را زیاد منجمد نکنید

سبزیجات را نباید برای مدت زمان طولانی در حالت فریز نگهداری کرد.به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، منجمدکردن سبز یجات برای سلامتی ما بسیار مهم و حائز اهمیت است باید اصول مهم در این زمینه را بدانید و از منجمدکردن طولانی مدت این موادغذایی بپرهیزید تفاوت سبز یجات منجمد با سبزیجات تازه در چه مواردی است ؟فرق این دو بایکدیگر چیست ؟

سبزیجات

 

یکی از تصوراتی که امروزه در نقاط مختلف جهان رواج پیدا کرده، این است که سبز یجات منجمد اصلا به‌خوبی سبز یجات تازه نیستند. اما محققان می‌گویند که چنین تصوری با واقعیت هم‌خوانی ندارد. در برخی موارد حتی سبز یجات منجمد می‌توانند مواد مغذی بیشتری نسبت به سبز یجات تازه برای بدن فراهم کنند.

برخی متخصصان می‌گویند که بعضی از انواع سبز یجات منجمد حاوی مواد مغذی بیشتری هستند، چون معمولا در اوج رسیدگی محصول برداشت می‌شوند. این در حالی است که بسیاری از سبز یجات تازه قبل از رسیدگی کامل چیده می‌شوند و به انبارها فرستاده می‌شوند تا قبل از فروختن کاملا برسند.

به همین دلیل است که متخصصان توصیه می‌کنند در مورد خریدن سبز یجات منجمد نگرانی نداشته باشید و تنها به یک نکته مهم دقت کنید این محصولات نباید حاوی نمک اضافی یا افزودنی‌های دیگر باشند.

منبع : سلامت نیوز

مطالب مرتبط :

این سبز یجات باعث لاغری میشود

اطلاعات پزشکی

 

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *