bدرباره مدیکال اینفو · سامانه جامع اطلاعات پزشکی
درباره مدیکال اینفو

medical-info-about-Uscarrowمدیکال اینفو چیست؟

about-usمدیکال اینفو (medical info) یک سامانه جامع اطلاعات پزشکی است که در سال ۱۳۹۴ با همت و تلاش سخت کوشانه تیمی متشکل از کارشناسان مجرب و متخصص در حوزه فن آوری اطلاعات و ارتباطات و بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش و توجه و تعهد به مسئولیت‌ها و خدمات اجتماعی به وجود آمد و به این دلیل که اولین سامانه جامع اطلاعات پزشکی در کشورمان می باشد، مورد توجه بسیاری از پزشکان و صاحب نظران در عرصه پزشکی قرار گرفته که هر روز بر اطلاعات آن افزوده و اطلاعات قبلی به روز رسانی می شود.

بدیهی است منافع موجود در خدمات و تبلیغات اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه ی آن و ایجاد تغییر در الگوهای تبلیغات و خدمات ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش دریافت خدمات را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت تبلیغات و خدمات اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است و همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.line

link محتوای مدیکال اینفو

محتوای مدیکال اینفو شامل اطلاعات پزشکی مورد نیاز و ضروری شهروندان به شرح زیر می باشد:

الف) نام، نشانی، شماره تلفن، شماره نمابر، نام مدیر، ساعات کار، تخصص و … پزشکان، بیمارستان ها، درمانگاه ها، کلینیک ها و پاراکلینیک ها، داروخانه ها، مراکز جراحی و آزمایشگاه ها می باشد که شهروندان در هر ساعت از شبانه روز و بصورت ۲۴ ساعته از آن استفاده می کنند.

ب) اطلاعات پزشکی و مطالب بسیار مفید در زمینه داروها، بیماری ها، راه های پیشگیری و درمان بیماری ها، داروهای گیاهی، طب سنتی، بهداشت فردی و عمومی، تغذیه سالم، رژیم درمانی، ورزش درمانی و … بر مبنای مقالات و مطالب کاملاً علمی و معتبر از صاحب نظران این عرصه.

ج) اطلاعات و تبلیغات پزشکان و مراکز خدمات پزشکی و آزمایشگاهی و داروخانه ها و …

link کاربرد مدیکال اینفو

الف) قابلیت جستجوی پزشکان، بیمارستان ها، کلینیک ها، داروخانه ها، مراکز جراحی و آزمایشگاه ها بر روی نقشه گوگل و همچنین بصورت خاص بر حسب تخصص، جنسیت، موقعیت، روزها و ساعات حضور و … و دریافت خدمات و مطالب پزشکی موردنیاز عموم مردم و متخصصان، در این سامانه، براساس نزدیک ترین مرکز دسترسی به آن ها نسبت به محل زندگی و یا محل مورد نظر.

ب) با استفاده از مدیکال اینفو، برای مراجعت به مراکز درمانی و آزمایشگاهی و یا داروخانه ها و مطب پزشکان دیگر نیاز به تردد غیرضروری در سطح شهر و اتلاف وقت و انرژی و صرف هزینه های هنگفت، به جهت یافتن پزشک یا خدمات مورد نیاز نیست.

ج) پزشکان و مراکز خدمات پزشکی و داروخانه ها و … می توانند به ارزان ترین و سریع ترین روش ممکن برای خدمات خود مشتری پیدا کنند.

د) در دسترس بودن اطلاعات پزشکان و مراکز خدمات پزشکی و … در این سامانه موجب تسهیل روابط خدمت رسانی و در نتیجه رونق اقتصادی می شود.

ذ) سامانه اطلاعات پزشکی مدیکال اینفو بر خلاف سایر منابع، برای ۳۶۵ روز در سال، ۷ روز در هفته و ۲۴ ساعت در شبانه روز قابل دسترسی می باشد.

ر) این وب سایت یک سامانه جامع اطلاعات پزشکی است که عدم حضور در آن، به نوعی عدم حضور در چرخه‌ی اقتصاد پزشکی تلقی می شود؛ چرا که از طریق این وب سایت تمامی پزشکان و مراکز خدمات پزشکی و داروخانه ها و … خدماتی را که تمایل به عرضه آن دارند را به راحتی می توانند معرفی کنند.

مدیکال اینفو با ساده سازی و روشن سازی فرآیند تبلیغ و ارائه انواع خدمات پزشکی ، شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان “بیابید” یا “تبلیغ کنید”

link انتقادات و پیشنهادات

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند تبلیغ و ارائه خدمات آنلاین پزشکی دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خود باما هستید، آنها را به آدرس info@medicalinfo.ir ارسال نمائید.

link صاحب امتیاز و مدیر:

سرکار خانم صغری شیردل آزاد