یک داروی معجزه گر برای مبارزه با سرطان

این داروی خانگی آن قدر قوی است که می‌تواند با مرگبارترین بیماری‌های دنیا مانند سرطان، مبارزه کند و حتی آنها را درمان کند. محققان دریافتند عسل و جوش شیرین ترکیبی قدرتمند و موثر برای مبارزه با تومورهای سرطانی و حفظ سلامت است.

یک داروی معجزه گر برای مبارزه با سرطان

این ترکیب قدرتمند عسل خام و جوش شیرین درمانی بی‌نظیر برای بسیاری از بیماری‌ها است. عسل و جوش شیرین با هم بسیار عالی عمل می‌کنند چون ۲ کار را انجام می‌دهند. اول، چون سلول‌های سر‌طانی در مقایسه با سلول‌های عادی مقدار چشمگیری گلوکز مصرف می‌کنند، به سمت شیرینی عسل کشیده می‌شوند. دوم، چون جوش شیرین با خواص عسل در سطح سلولی آمیخته شده‌است، وقتی سلول‌های سرطانی به سمت عسل می‌روند تا آن را بخورند، به نحوی جوش شیرین را نیز “می‌خورند”، که به‌طور پنهانی با عسل پوشانده شده‌ است. مزیت شگفت‌انگیز این ترکیب قدرتمند این است که عسل و جوش شیرین وقتی ترکیب می‌شوند توانایی‌های یک‌دیگر را افزایش می‌دهند و دستگاه ایمنی‌تان را تقویت می‌کنند، هم‌چنین فواید بالقوه‌ای را که بلافاصله به بدن می‌رسد، چند برابر می‌کنند.

اگر می‌خواهید سالم بمانید، از علائم سرماخوردگی معمولی پیشگیری کنید، یا بدن‌تان را عمیقا در سطح سلولی پاکسازی کنید، این ترکیبی خوشمزه، موثر و قدرتمند است که به عنوان درمان برخی از مرگبارترین بیماری‌های موجود عمل می‌کند. این ترکیب علائم رفلاکس اسید معده، سوء هاضمه، و سوزش سر دل را کاهش می‌دهد، از بدن‌تان در برابر سلول‌های مضر سر‌طان‌زا محافظت می‌کند و با آنها مبارزه می‌کند، از سنگ کلیه جلوگیری می‌کند و دستگاه ایمنی‌تان را تقویت می‌کند.

مواد لازم برای تهیه این داروی خانگی:

  • ۱ قاشق غذاخوری جوش شیرین (بدون آلومینیوم)
  • ۳ قاشق غذاخوری عسل خام محلی

این مواد را مخلوط کرده و مدت ۱۰ – ۱۵ دقیقه، یا تا زمانی که جوش شیرین کاملا حل شود، با کم‌ترین حرارت بپزید. اجازه ندهید به جوش بیاید. ترکیب را در ظرف شیشه‌ای محفوظ از هوا بریزید. ۳ بار در روز ۱ قاشق غذاخوری از آن مصرف کنید، تقریبا ۳۰ دقیقه قبل از هر وعده‌ی غذایی.

منبع: salamatnews.com

مطالب مرتبط:

چند روش ساده برای پیشگیری از انواع سر‌طان

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *