دارویی معجزه گر برای رفع گرفتگی عروق قلب

گرفتگی عروق و رگ های بدن به دلیل تغییر شدت جریان خون و افزایش میزان کلسترول ایجاد می شود. تشخیص و درمان به موقع گرفتگی عروق قلب در پیشگیری از سکته های قلبی و مغزی از اهمیت خاصی برخوردار است. نوشیدن این معجون معجزه آسا کمک می کند تا شریان های قلبی از حالت انسداد خارج شده و کلسترول بد را کاهش می دهد. 

دارویی معجزه گر برای رفع گرفتگی عروق قلب

بسیاری از افراد از مشکل کلسترول بالا رنج می برند هنگامی که سطح کلسترول از ۶۰ میلی مول بر لیتر بیشتر باشد می تواند موجب بروز مشکلات جدی به خصوص در بیماران قلبی شود. مساله قابل تامل در مورد گرفتگی رگ های قلب، نوع چربی های مصرف شده است. چربی های زائد آسیب رسان معمولا در ساخت روغن‌های نباتی (مایع و جامد) صنعتی و غیر اورگانیک بکارگیری می‌شوند. بنابراین اشخاصی که به مدت طولانی از این نوع روغن‌ها استفاده می‌کنند، کلسترول بد خون آنها افزایش یافته و در نتیجه دچار گرفتگی عروق قلب می‌شوند.

مواد تشکیل دهنده این داروی طبیعی:
  • ۱ کیلوگرم لیموترش
  • ۱ کیسه جوش شیرین
  • ۵ یا ۶ شاخه جعفری
  • ۱۲ فنجان آب
لیموها را بشویید، آب را جوشانده و سپس جوش شیرین و لیموها را به آن‎ها اضافه کنید و اجازه دهید به مدت یک ساعت در این آب باقی بماند. سپس جعفری ها را خرد و به مخلوط اضافه کرده و آن را برای ۲ تا ۳ ساعت روی حرارت کم قرار دهید. حالا نوشیدنی باز کننده رگ های قلبی، کاهنده فشارخون و کلسترول بد شما آماده است آن را در ظرف شیشه ای ریخته و در یخچال نگه دارید  و هر روز صبح با معده خالی ۴  قاشق غذا خوری از این معجون را به مدت ۲۰ روز مصرف کرده و نتیجه شگفت آور آن را مشاهده کنید.
منبع: yjc.ir
مطالب مرتبط: 

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *