جراحی زیبایی لب چگونه انجام می‌شود؟

جراحی زیبایی لب که همان لیفت لب نیز نامیده می‌شود، بسته به نیازهای فردی و خاص بیمار به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. بر طبق اطلاعات پزشکی به دست آمده روش‌های لیفت لب بسته به شکل و ظاهر هر فردی کاملاً اختصاصی می‌باشد.روش‌های آن به شرح زیر است:

عمل جراحی زیبایی لب چگونه انجام می‌شود؟

لیفت لب مرکزی:

لیفت لب مرکز که باعث افزایش بخش قرمز لب بالا می‌شود، در واقع به افزایش حجم در لب بالا کمک می‌کند، در این عمل زیبایی یک برش کوچک و صاف در زیر بینی که به صورتی که برش پنهان است و خط جراحی وجود ندارد، انجام می‌شود.

جراحی گوشه دهان:

جراحی گوشه‌ی دهان مشابه جراحی لیفت لب مرکزی است، با این تفاوت که در گوشه لب انجام می‌شود و موقعیت گوشه لب را در بهترین مکان از صورت قرار می‌دهد.

در هر دو عمل جراحی زیبایی بخیه‌های مناسبی زده می‌شود و به طور کلی چهار تا پنج روز پس از عمل بخیه‌ها برداشته می‌شود. بیماران باید انتظار کبودی حداقل تا یک هفته بعد از عمل را داشته باشند.

لیفت لب برای شما در زمان طولانی همراه با شماست که این خود می‌تواند به شادابی، حس جوان بودن شما کمک کند. پیگیری و مشاوره با جراحی زیبایی خود برای اطمینان از نتایج بهتر لیفت لب به شما کمک می‌کند.

لیفت لب عملی آسان است که باعث زیبا و جذاب تر شدن لب می‌شود. این عمل با حداقل تهاجم در مدت زمان کمی انجام می‌شود. به ندرت جای زخم قابل مشاهده است. لازم به ذکر است که بیمار باید در خصوص این که عمل زیبایی او تحت پوشش بیمه‌های درمانی قرار می‌گیرد، با کلینیک و یا مرکز جراحی مشورت کند.

منبع:  www.my.clevelandclinic.org

مطالب مرتبط:

جراحی زیبایی ران چیست؟

عمل بینی استخوانی

پیکر تراشی

دکتر زهره فاضل
پزشک پوست و مو در تجریش

 

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *