bتوصیه طب سنتی برای چربی سوزی شکم · سامانه جامع اطلاعات پزشکی
توصیه طب سنتی برای چربی سوزی شکم

به طور کلی کاهش کالری دریافتی روزانه، دانستن شیوه درست غذا خوردن و انجام دادن ورزش های هوازی چربی های تجمع یافته در شکم و پهلو را کاهش می دهد. اما علاوه بر این در طب سنتی ادویه‌ها و سبزیجاتی هستند که در کنار رژیم غذایی به چربی سوزی شکم و پهلو کمک می کنند.

توصیه طب سنتی برای چربی سوزی شکم

پرهیز غذایی، میزان مناسب غذا خوردن، داروهای گیاهی مکمل و ۶۴ بار جویدن غذا به درمان و از بین بردن چربی های دور شکم و پهلو کمک می کند. افراد باید خرما، عسل، توت و کشمش را جایگزین هر نوع مواد قندی مصنوعی مثل آب نبات، قند و شکلات کنند و مصرف مواد نشاسته ای مثل نان، برنج، سیب زمینی را تا حد ممکن به حداقل رسانده و از رشته های طبیعی پلویی استفاده کنند. سرخ کردنی ها را از برنامه غذایی خود حذف کرده و بیشتر از غذاهای بخار پز استفاده کنند. بعضی از روغن های گیاهی خالص و نوشیدنی ها خیلی زود جذب بدن شده و احساس گرسنگی و نفخ را کاهش می دهند، در نتیجه کمک می کنند تا رژیم لاغری تان هر چه سریع تر به نتیجه برسد.

زیره، کنجد، هل و سیاه دانه ادویه هایی هستند که به جذب و هضم هر چه بیشتر چربی ها و رسیدن به تناسب اندام کمک زیادی می کنند. روغن هایی مانند زیتون، نارگیل و اسانس خالص لیمو ترش نقش بسزایی در کاهش اشتهای کاذب دارند. نوشیدنی هایی مانند سرکه سیب، چای سبز، شیر و نوشیدنی های سویا موجب افزایش سوخت و ساز بدن شده و مانع از انباشتگی چربی ها می شود.

منبع: salamatnews.com

مطالب مرتبط:

میزان چربی سوزی ورزش‌های المپیکی!

با این معجون، چربی سوزی را چند برابر کنید!

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *