bبا ترکیب این سه ماده غذایی هیچ وقت سرطان نمی‌گیرید! · سامانه جامع اطلاعات پزشکی
با ترکیب این سه ماده غذایی هیچ وقت سرطان نمی‌گیرید!

خوشبختانه اطلاعات پزشکی ثابت کرده است با رژیم غذایی و سبک زندگی سالم می‎توان از ابتلا به انواع سرطان پیشگیری کرد یا در صورت ابتلا سرعت رشد بیماری را کاهش داد. برترین پزشکان و محققان اعتقاد دارند تا زمانی که این سه ماده غذایی را ترکیب کرده و مصرف می‌کنید نباید نگران ابتلا به هر نوع سرطان یا تومور باشید. 

سرطان

 ½ قاشق چایخوری زردچوبه با ۱ قاشق چایخوری روغن زیتون مخلوط کنید. سپس کمی فلفل سیاه اضافه کنید. می‎توانید این مخلوط را به سالاد، سوپ یا هر غذایی که میل می‌کنید اضافه کنید یا حتی با کمی آب مخلوط کنید و به تنهایی مثل دارو مصرف کنید. خواص ضد التهابی زردچوبه و خواص آنتی اکسیدانی روغن زیتون باعث می‎‌شود این ترکیب به عنوان یک داروی موثر برای درمان سرطان شناخته شود. بعضی افراد برای هضم زردچوبه مشکل دارند به همین دلیل برای اینکه از تمام مزایای این ترکیب بهره‌مند شوید می‎توانید از فلفل سیاه یا زنجبیل استفاده کنید. تحقیقات ثابت کرده است که ترکیب فلفل با زردچوبه قدرت ضد التهابی آن را تا ۲۰۰ درصد افزایش می‎دهد. 

اطلاعات پزشکی نشان می‌دهد که زردچوبه واقعا در کاهش التهاب موثر است و از بروز سرطان‎ مغز، پروستات و روده بزرگ جلوگیری می‌کند. تا کنون شیمی درمانی و پرتو درمانی موثرترین درمان برای این بیماری شناخته شده است که عوارض جانبی و مشکلات زیادی به همراه دارد. اما اگر بدانیم که با یک راه طبیعی و بدون هیچ عوارض جانبی مثل استفاده از ترکیب این ادویه‎ها می‎توان نتایج مثبتی در پیشگیری و درمان این بیماری به دست آورد، نباید از آن غفلت کنیم.

منبع: www.healthyfoodstyle.com

مطالب مرتبط: 

هر ادویه چه خاصیتی دارد

تقویت سیستم ایمنی بدن با ادویه کاری

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *