با یک برش پیاز درد گوش را درمان کنید!

آیا می‌دانستید پیاز فقط مصرف خوراکی ندارد و می‌توانید به روش‌های مختلف از آن استفاده کنید؟ پیاز می‎تواند سرماخوردگی و تب و علائم آنفولانزا را درمان کند و سموم بدن را دفع کند. همچنین می‎توانید برای درمان درد گوش پیاز را روی گوش قرار دهید تا تاثیر آن را مشاهده کنید. 

درمان درد گوش درد گوش با یک برش پیاز درد گوش را درمان کنید!

اگر به درد گوش دچار شدید این درمان خانگی و سنتی را امتحان کنید. شب قبل از خواب یک پیاز را بردارید و از وسط به دو نیم تقسیم کنید. قسمت داخلی پیاز را روی سوراخ گوش قرار دهید. می‎توانید یک پارچه روی آن ببندید تا ثابت بماند. صبح که بیدار شوید اثری از درد باقی نمانده است. پیاز باعث می‎شود موم داخل گوش نرم شود و اگر به راحتی خارج شود. علاوه بر این در تمام طول شب که شما در خواب هستید پیاز التهابی را که باعث درد شده از بین می‎برد.

قرار دادن پیاز روی گوش بهترین کار برای برطرف کردن مشکل شماست. این درمان طبیعی بسیار ارزان و آسان است می‌توانید در خانه انجام دهید و مزایای زیادی دارد. در بین این همه مزیت یک نکته منفی هم وجود دارد و آن بوی ناخوشایند پیاز است که ممکن است تحمل آن برای شما آسان نباشد. این درمان سنتی را امتحان کنید و نتایج آن را ببینید. 

منبع: www.healthyfoodstyle.com

مطالب مرتبط:

گوش درد کودکان

راه‎های پیشگیری از گوش درد کودکان

چرا دچار وزوز گوش می‎شویم؟

برای پایین آوردن تب کودکان چه کنیم؟
درمان سرماخوردگی کودکان
نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *