bبا یک برش پیاز درد گوش را درمان کنید! · سامانه جامع اطلاعات پزشکی
با یک برش پیاز درد گوش را درمان کنید!

آیا می‌دانستید پیاز فقط مصرف خوراکی ندارد و می‌توانید به روش‌های مختلف از آن استفاده کنید؟ پیاز می‎تواند سرماخوردگی و تب و علائم آنفولانزا را درمان کند و سموم بدن را دفع کند. همچنین می‎توانید برای درمان درد گوش پیاز را روی گوش قرار دهید تا تاثیر آن را مشاهده کنید. 

درمان درد گوش

اگر به درد گوش دچار شدید این درمان خانگی و سنتی را امتحان کنید. شب قبل از خواب یک پیاز را بردارید و از وسط به دو نیم تقسیم کنید. قسمت داخلی پیاز را روی سوراخ گوش قرار دهید. می‎توانید یک پارچه روی آن ببندید تا ثابت بماند. صبح که بیدار شوید اثری از درد باقی نمانده است. پیاز باعث می‎شود موم داخل گوش نرم شود و اگر به راحتی خارج شود. علاوه بر این در تمام طول شب که شما در خواب هستید پیاز التهابی را که باعث درد شده از بین می‎برد.

قرار دادن پیاز روی گوش بهترین کار برای برطرف کردن مشکل شماست. این درمان طبیعی بسیار ارزان و آسان است می‌توانید در خانه انجام دهید و مزایای زیادی دارد. در بین این همه مزیت یک نکته منفی هم وجود دارد و آن بوی ناخوشایند پیاز است که ممکن است تحمل آن برای شما آسان نباشد. این درمان سنتی را امتحان کنید و نتایج آن را ببینید. 

منبع: www.healthyfoodstyle.com

مطالب مرتبط:

گوش درد کودکان

راه‎های پیشگیری از گوش درد کودکان

چرا دچار وزوز گوش می‎شویم؟

برای پایین آوردن تب کودکان چه کنیم؟
درمان سرماخوردگی کودکان

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *