به این دلایل از پیرسینگ بدن خودداری کنید!

اگر فکر می کنید برای پیرسینگ کردن دلایل قانع کننده ای دارید، کمی وقت بگذارید و این متن را بخوانید و در آن تأمل کنید. در این صورت خواهید دید که به همان میزان نیز دلایل قانع کننده ای برای پیرسینگ نکردن بدنتان وجود دارد. بنابراین برای انجام این کار با عجله تصمیم گیری نکنید و خوب راجع به آن فکر کنید تا بعد از انجامش پشیمان نشوید.

به این دلایل از پیرسینگ بدن خودداری کنید!

پیر‌سینگ همیشه با خطر عفونت همراه است. فرقی نمی کند که چقدر پیر‌سینگ کارهای حرفه ای ادعا کنند که این عمل خطری ندارد، احتمال عفونت همیشه وجود دارد! گاهی می تواند به شدت هم خطرناک باشد. هیچ آموزش رسمی و تعلیمی برای این کار وجود ندارد! بنابراین اغلب پیرسینگ کارهای «حرفه ای» آماتورهایی هستند که روش هایی از اینور و آنور یاد گرفته اند.  پس همیشه این احتمال هست که بدنتان را دست یک آماتور بسپارید که ممکن است به بدنتان آسیب جدی وارد کند. اگر پیرسینگ بدن، بهداشتی انجام نشود و سوزن ها و لوازم مورد استفاده نو و استریل نباشند همیشه خطر ابتلا به بیماری کشنده ی ایدز وجود دارد.

اغلب مردم بدنشان را پیر‌سینگ می کنند ولی بعدا پشیمان می شوند. دلیلش اینست که آن پیرسینگ ممکن است مناسب شخصیت شما نباشد و شما را به شدت غیرحرفه ای و بی کفایت در کارها نشان دهد. ممکن است از سر هیجان بدون درنظر گرفتن «زندگی با پیر‌سینگ»، اینکار را انجام دهید. واقعیت این است که زندگی با پیر‌سینگ می تواند آزاردهنده باشد. برای مثال، وقتی کسی زبانش را پیر‌سینگ می کند متوجه سختی خوردن، آشامیدن و حرف زدن با وجود آن نیست! برخی از مردم پیر‌سینگ و تاتو را به معتادها نسبت می دهند! به محض اینکه کسی را با پیر‌سینگ غیرمعمولی ببینند تصویر مواد مخدر و یک فرد معتاد به ذهنشان می آید.

ممکن است بعضی افراد دوست نداشته باشند با کسانی که در جاهای غیر عادی بدنشان پیر‌سینگ دارند در ارتباط باشند. ممکن است از پیرسینگ زبان، اندام تناسلی و مانند آن شوکه شوند! بنابراین ممکن است اثرات مخربی در روابط فعلی و آینده تان داشته باشید. چیزی که در جوانی ممکن است «باحال» به چشم بیاید ممکن است با بالا رفتن سنتان عجیب و بیجا به نظر برسد. همین طور که مسن تر و عاقل تر می شوید عقاید و دیدگاه هایتان تغییر می کند. همیشه باحال به نظر نخواهید آمد، پس قبل از اقدام به پیرسینگ بدنتان، لطفا خوب فکر کنید. پیر‌سینگ دردناک است. حتی اگر درد عمل اصلی پیر‌سینگ را با پمادهای بی حس کننده کاهش دهید، درد، بعد از اینکه اثر بی حسی از بین رفت، دوباره بر میگردد. در بعضی موارد درد پیر‌سینگ بدن تا چند روز ادامه پیدا می کند!

منبع: fitnessmagazine.ir

مطالب مرتبط:

مراقبت عفونت ناشی از جوهر تاتو باشید!

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *