bانتخاب جراح بینی · سامانه جامع اطلاعات پزشکی
انتخاب جراح بینی

از آنجایی که جراحی بینی یک عمل جراحی بسیار پیچیده است و نیاز به مهارت زیادی دارد و از طرف دیگر بینی عضو مهمی است که نقش اساسی در زیبایی صورت و همچنین در تنفس و سلامت بر عهده دارد، باید نهایت دقت و وسواس را در انتخاب جراح پلاستیک مناسب به عمل آورد. مهم‌ترین عامل در کسب نتیجه مهارت جراح بینی است. 

جراح بینی باید علاوه بر علم و تجربه کافی، از هنر زیبایی شناسی نیز برخوردار باشد. زیرا جراحی بینی علاوه بر علم به هنر نیز نیاز دارد. جراح شما باید علم کافی در مورد ساختمان ظاهری و داخلی بینی داشته باشد. به خصوص مسایل مربوط به داخل بینی مثل انحراف تیغه میانی، توربین‌ها، پولیپ، سینوزیت که توجه به آنها می‌تواند از بروز مشکلات بعدی مثل مشکلات تنفسی بعد از عمل بینی جلوگیری کند. برای انتخاب جراح زیبایی بینی بهتر است جراح یا دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک باشد که اسامی آنان در سایت انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران درج شده است یا متخصص و جراح گوش و حلق و بینی باشد که در این زمینه تجربه و مهارت دارد.

انتخاب جراح بینی

برای اینکه در مورد انتخاب بهترین جراح بینی تصمیم بگیرید، باید به مطب پزشکان سر بزنید، آلبوم عکسهای قبل و بعد از عمل بینی بیماران قبلی را ببینید. همچنین بیماران قبلی که برای ویزیت می‌آیند کمک زیادی برای تصمیم‌گیری به شما خواهند کرد. می‎توانید با آنها صحبت کنید و نظرشان را جویا شوید و نتیجه کار جراح مورد نظر را مشاهده کنید. راجع به توقعات خود از جراحی با پزشک جراح صحبت کنید و مطمئن شوید نتیجه عمل مطابق خواست و سلیقه شما خواهد بود. دقت کنید بالا بودن دستمزد پزشکان به معنی بهتر بودن نتیجه کارشان نیست. هزینه عمل جراحی باید متناسب با نوع عمل انجام شده باشد. 

منبع: www.persianpersia.com

مطالب مرتبط: 

بینی زیبا، بدون جراحی بینی !

عمل بینی با لیزر

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *