bبا اضافه کردن این مواد به قهوه‌تان، چربی شکم را آب کنید! · سامانه جامع اطلاعات پزشکی
با اضافه کردن این مواد به قهوه‌تان، چربی شکم را آب کنید!

شکی وجود ندارد که قهوه محبوبترین نوشیدنی برای شروع روز در تمام دنیاست. دلیل این محبوبیت هم تنها یک چیز است، این نوشیدنی سطح انرژی شما را سریع بالا می‎برد و شما را برای روزی که پیش رو دارید سرحال و آماده می‌کند. اما شما می‎توانید با افزودن چند ماده طبیعی به فنجان قهوه‌تان، چربی شکم ‎تان را به راحتی آب کنید.  

با اضافه کردن این مواد به قهوه‌تان، چربی شکم را آب کنید!

علاوه بر انرژی بخش بودن، قهوه خواص دیگری نیز دارد مثلا سطح سوخت و ساز بدن را بالا می‎برد و اگر به اندازه متعادل مصرف شود از سلامت قلب شما نیز محافظت می‎کند. شما می‎توانید نوشیدنی صبحگاهی‎تان را با تغییراتی ساده به یک نوشیدنی چربی سوز بسیار قوی تبدیل کنید. کافی است کمی دارچین، روغن نارگیل و عسل به قهوه‌تان اضافه کنید و بدون اینکه تغییراتی در رژیم غذایی یا سبک زندگی خود ایجاد کنید چند کیلو وزن کم کنید. دارچین با افزایش متابولیسم قند باعث کاهش سطح قند خون می‎شود و به این ترتیب به شکسته شدن قند و تبدیل آن به انرژی کمک کرده و از تجمع چربی در بدن جلوگیری می‎کند.  بهترین مزیت روغن نارگیل برای کاهش وزن است که به طور طبیعی سوخت و ساز بدن را تنظیم می‎کند تا چربی‌ها را به طور موثرتری بسوزاند. درست است که عسل حاوی قند زیادی است اما این قند طبیعی است و در عین حال سرشار از ویتامین‎ها و مواد معدنی است و چربی سوزی بدن هم به ویتامین‎ها و مواد معدنی بدن وابسته است. 

برای دست کردن این قهوه چربی سوز به این مواد نیاز دارید:

  • ½ فنجان عسل
  • ¾ روغن نارگیل
  • ۱ قاشق چایخوری روغن نارگیل
  • ۱ قاشق چایخوری پودر کاکائو (اختیاری)

تمام این مواد را خوب با هم مخلوط کنید و در یخچال نگهذاری کنید. هر بار ۱ یا ۲ قاشق چایخوری از این مخلوط را به فنجان قهوه‎تان اضافه کنید و خوب هم بزنید و قهوه چربی سوز صبحگاهی‎تان را نوش جان کنید.

منبع: healthyfoodteam

مطالب مرتبط: 

حقایقی درباره چربی شکم

۴ قدم برای آب کردن چربی شکم

 

بیشتر بخوانید

نظر و پیشنهاد بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *